Wiaty

Inteligentne wiaty - to produkt najwyższej jakości, przygotowany z myślą i troską o użytkownikach komunikacji miejskiej. Z doświadczenia wiemy jak dużo czasu spędzamy przemieszczając się każdego dnia, dlatego zadbaliśmy w szczegółach o wiele aspektów związanych z podróżą i czasem oczekiwania na transport.

Inteligentna wiata, chroni podróżnych przed niekorzystnymi opadami, wiatrem i mrozem, gdyż jest zabudowana. Po wejściu do wnętrza zapala się światło. Możliwe jest to dzięki wbudowanym w wiacie czujnikom zmierzchu oraz ruchu. Pasażerowie dłużej oczekujący na pojazd mogą skorzystać z podgrzewanych ławek i przysiadek, zapewniających komfort oczekiwania. Temperaturę otoczenia oraz temperaturę grzałek stale kontrolują wbudowane w ławki oraz przysiadki termometry.

W wiacie znajduje się również kiosk informacyjny, który zapewnia dostęp do rozkładu jazdy. Na kiosku znajdują się wejścia USB, umożliwiające podładowanie telefonu. Dodatkowo każda wiata posiada swój HOTSPOT co zapewnia dostęp do darmowego WiFi.

Inteligentna wiata - jest jednym z najnowocześniejszych systemów do obsługi pasażerów, estetycznym, komfortowym, bezpiecznym bo objętym monitoringiem, ekologicznym gdyż zasilanym energią słoneczną (panele fotowoltaiczne) i wygodnym w obsłudze oraz serwisie technicznym. Całościowa kontrola urządzenia możliwa jest z poziomu aplikacji jak również poprzez panel sterowania. W każdej wiacie znajduje się tzw. komora, przeznaczona na elementy sterujące. Za pomocą panelu sterującego, można naprawiać mniejsze błędy. Większymi usterkami zajmuje się, przybywający na miejsce, serwisant. Mimo, że wiaty są urządzeniami w pełni autonomicznymi, istnieje możliwość ich całkowitego wyłączenia w momencie, gdyby przestały spełniać swoje zadania.

Wiata Kiosk cyfrowy